تبلیغات
حریم امن - بازدید فرمانده کل ارتش از یگان‌های عملیاتی و پدافندی استان مرکزی
نوشته شده توسط : سعید س

بازدید فرمانده کل ارتش از یگان‌های عملیاتی و پدافندی استان مرکزیامیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران امروز دوشنبه 24 اردیبهشت با حضور در یگان های عملیاتی و پدافند ارتش مستقر در استان مرکزی از میزان آمادگی و نحوه آموزش آنها بازدید کرد.

وی طی سخنانی در جمع کارکنان این یکان ها با تأکید بر لزوم توجه به مسائل آموزشی و تربیتی گفت: مراکز آموزشی و مربیان این مراکز در راستای ارتقاء توان رزمی و بالابردن روحیه معنوی کارکنان نیروهای مسلح نقش بسیار مهم و تأثیرگذاری دارند.

موسوی ضمن تقدیر از تلاش دست اندرکاران مراکز آموزشی ارتش برای بکارگیری امکانات و تجهیزات به روز بمنظور آموزش و تربیت کارکنان پایور و وظیفه افزود: مسلم است که نیروی انسانی متعهد، متخصص و ولایتمدار برای اجرای مأموریت های محوله در اولویت قرار دارد که مجموعه ارتش جمهوری اسلامی ایران ضمن توجه ویژه به این امر، نسبت به بهره گیری از تجهیزات آموزشی جدید در حوزه دفاع و رزم اهتمام جدی دارد.

گفتنی است در این بازدید که فرماندهان نیروی زمینی و قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) فرمانده کل ارتش را همراهی می کردند، سرلشکر موسوی از کلاس های مرکز آموزش درجه داری حضرت علی اکبر(ع) و یگان های عملیاتی و پدافندی نیروی زمینی و قرارگاه پدافند هوایی حضرت خاتم الانبیا(ص) بازدید کرد.
تاریخ انتشار : سه شنبه 25 اردیبهشت 1397 | نظرات ()